TITLE

DESCRIPTION

ZAJĘCIA Z KOSZYKARZEM

Słynny propagator koszykówki wśród młodzieży, trener i jeden ze współpracowników Marcina Gortata, Kacper „Kacpa” Lachowicz odwiedził naszą szkołę. Same zajęcia prowadzone przez niego były dla najmłodszych adeptów sportu niezwykle ciekawe i motywujące. Kacper Lachowicz wykonał między innymi kilka efektownych ćwiczeń. Jak dodaje, samo propagowanie koszykówki na takich spotkaniach jest ważne, ale nie najważniejsze. – Koszykówka jest pięknym sportem, chcę zachęcać do jej uprawiania, ale generalnie chodzi o to, aby przekonać dzieci, że niepowodzenie też jest drogą do sukcesu. Każdego sukcesu. Oni muszą uwierzyć, że poszukiwanie pasji ma sens. Jakakolwiek ona by nie była – dodaje Kacper Lachowicz.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress