WARSZTATY TELEWIZYJNE

5 października 2015 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w interaktywnych warsztatach telewizyjnych pod hasłem: ,, Wesołe dźwięki filmowe piosenki”. W trakcie zajęć dzieci tworzyły dźwięki i efekty dźwiękowe do filmu rysunkowego. Dzieci zapoznały się z pracą reżysera, operatorów kamer i montażystów. Poznały różne techniki i efekty filmowe oraz podstawy działań na planie filmowym, najważniejsze sformułowania, komendy i istotę współdziałania w grupie. Na scenie obecne były zastawki sceniczne, rekwizyty, ekrany do trików technicznych typu: green screen, profesjonalne kamery do realizacji filmowej. Przebieg zajęć można było obserwować na żywo na dużym ekranie. Podsumowaniem zajęć będzie projekcja filmu zrealizowanego podczas spotkania z dziećmi.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress