TITLE

DESCRIPTION

IV ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W tym roku nasza szkoła wzięła aktywny udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, który obchodzony jest 30 września. Przebiegał on pod hasłem: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Spośród uczniów klas IV wyłonieni zostali egzaminatorzy, którzy już od godzin porannych witali w drzwiach rodziców i zachęcali do udziału w naszej akcji. Również w czasie przerw egzaminatorzy sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród starszych kolegów i koleżanek, a także pracowników szkoły. Zadanie polegało na wylosowaniu, a następnie rozwiązaniu kilku przykładów o różnym stopniu trudności. Zdany pomyślnie egzamin kończył się uzyskaniem tytułu Eksperta Tabliczki Mnożenia.   

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress