Dzień Dobrego Słowa

16 lutego zorganizowaliśmy z samorządem szkolnym Dzień Dobrego słowa połączony z  loterię z okazji Walentynek. Te połączone wydarzenia, okazały się strzałem w dziesiątkę, bo mogliśmy jednocześnie wysłać walentynkę lubianej osobie (może nawet bardzo lubianej) oraz wykonać sercozadania związane z dobrym słowem. Wśród sercozadań znalazły się takie, dobrze nam już znane, „powiedz coś miłego, przybij piątkę lub żółwika”, a także bardziej zwariowane wywołujące uśmiechy nasze i nauczycieli. Całej akcji towarzyszył oczywiście szczytny cel, bo to już nasza mała tradycja, że chcemy pomagać i dobrze się przy tym bawić. Cel, jak zawsze bliski naszym sercom, bo w naszej szkole chyba wszyscy kochają zwierzęta i chcą im pomagać w miarę możliwości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress