Dzień Chłopca

Dzień Chłopaka 2015 w klasie IVa w Jabłonnie, w szkole Jana Pawła II - był najlepszy! Najpierw Dziewczyny Chłopakom zrobiły przechadzkę po szkole. W różnych miejscach czekały na chłopców niespodzianki z różnymi zadaniami. Musieli oni np. rzucić piłką od koszykówki do kosza, strzelić z dużej odległości piłką do bramki albo zrobić wieżę z 50 kubków plastikowych. Na  koniec wszyscy wrócili do klasy i tam także czekała przygotowana dla chłopaków wielka niespodzianka. Dziewczyny zrobiły własnoręcznie puzzle,  a zadaniem chłopców było te puzzle ułożyć. Po skończeniu układania puzzli na rysunku utworzył się napis,, Dzień Chłopaka”. To była dla wszystkich chłopców bardzo miła niespodzianka. Potem wszyscy pojechali autokarem do Warszawy do Hangaru646. Hangar646  jest to miejsce, które można nazwać „światem trampolin” (i jak wiadomo tam są prawie wszędzie trampoliny). Jest tam też duży basen z gąbek. Można skakać z trampoliny do zbiornika z klockami z gąbki. Są tam 3 rodzaje trampolin: Trampoliny czarne (normalne) Trampoliny żółte (trochę wyżej się na nich odbija) Trampoliny szare (dla profesjonalistów). Wszyscy bawili się świetnie skacząc coraz wyżej. Po wspaniałej zabawie trochę zgłodnieliśmy więc wszyscy z ochotą zjedli swoją ulubioną pizzę, na której degustację udaliśmy się do pizzerii Da Grasso. Potem wszyscy najedzeni i wyskakani  wrócili do domu, aby dalej świętować Dzień Chłopaka.

Wiktor Ł