TITLE

DESCRIPTION

Bałtów – Sandomierz 2017

Wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Sandomierza.  Pierwszego dnia spędziliśmy miło czas w Jura Parku w Bałtowie. Tam czekały na nas niezapomniane przeżycia. Najpierw poznaliśmy interesującą historię dinozaurów, odwiedziliśmy prehistoryczne oceanarium i obejrzeliśmy emocjonujący film o powstaniu świata w kinie 5D. Następnie odwiedziliśmy zwierzyniec , a na koniec zmierzyliśmy się ze swoim strachem przed czarownicami w Sabatówce. Drugiego dnia poszliśmy do najważniejszych miejsc Sandomierza. Wszystkie budziły dużą ciekawość, a po ulicach tego malowniczego miasta spacerowało się bardzo przyjemnie, gdyż pogoda niezwykle sprzyjała. Uśmiechnięte buzie, pozwalają przypuszczać, że zapamiętamy ten wyjazd na długo!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress